عجم جماعت

جالب است که ما ملت عجم را نباید با دولتمان یکی‌کنند، چرا که ملت ما با دولتمان فرق دارد و هیچ دولتی در این سی سال نماینده این ملت بزرگ نبوده و هزار و چهارصد و اندی سال است که ما هیچ دولتی را نداشتیم که لایق ما باشد و هی هم حواسمان باید جمع باشد که نکند خدای نکرده در فرنگستان کسی ما را به اسم «رژیم اسلامی» بشناسد و باید همیشه یک مثال دم دستی هم داشته باشیم که نگاه کنید ما هم مثل ملت بزرگ امریکاییم که جورج بوش هشت سال رهبرشان بود یا به ملت کبیر فرانسه نگاه کنید که سارکوزی شده رئیس جمهورش.
همه جای دنیا را هم می‌شناسیم غیر از همان خطه بغل گوش خودمان. به اعراب که می‌‌رسد همه شان- دولت و ملت و گروهک ندارد- می‌شوند عرب مهاجم و احیانا سوسمار خور که سی سال است دارند پول ملت ما را می‌خورند. حساب مردم و دولت فلسطین و اسرائیل را چقدر از هم جدا کردیم ما؟
سه روز است به لطف تعطیلات در خدمت هموطنان عزیز و بستگان گرامی‌ام و دریغ از یک کلمه، باور کنید، یک کلمه همدردی برای این جنایت. گناهشان این است که عربند و گناه بزرگترشان این که سی سال است اسمشان را جمهوری اسلامی دارد پخش می‌کند. نمی‌دانم دلم باید برای آنها بسوزد یا برای جهل خودمان.

این نوشته در بلوط ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.