آری دیگر. کلا این روزها خوشحالیم که این گزارش فوق سری هم در آمد و به حمدلله حضرات سه چهار ساله که بمب نساخته اند و چنی هم غلط کرده بود می خواست برود بزند به نطنز و حالا هم راست راست این بزرگترین دست آورد سیاست خارجی ایران را به کیهان و بی بی سی و رادیو فردا و اینها تبریک می گوییم و فلان جای لختمان را هم نشان بقیه می دهیم. حالا البته من هنوز نفهمیدم که چطور گزارش سازمان امنیت ملی امریکا می شود دستاورد خارجی دولت احمدی نژاد. اما هو کرز؟
این که جلوه و مریم هم در زندان اند و بقیه هم تاریخ احضارشان نزدیک است که خیلی مهم نیست. اصلا چقدر خوب شد که دیگر چکمه هم نمی شود پوشید. این چکمه ها خیلی از راه به در کن بودند. در ضمن مگر آدم عاقل در برف و یخ چکمه می پوشد که بخورد زمین؟ این زنها کی به سرشان عقل میاید آخر؟
سه روز هم خودتان را کشتید هی گفتید خلیج عربی خلیج عربی تا یک نفر پیدا شد بگوید بابا جان اینها منظوری نداشتند . آدمهای به این بزرگواری. مگر ما سواد دکتر مهندسی خودمان کم است؟ نگاه کنید که همه جای دنیا را گرفته ایم ماشالله.این ها هم. باور کنید میزبان بودند. ما میهمان. مثل این است که آدم برود به میزبانش بگوید غذایتان شور بود. خوب نمی شود. ما ایرانی ها به آداب و رسوم مقیدیم. مثل همان دفعه که پوتین میهمانمان بود. میهمان حبیب خداست. اگر یک چیز چشمش را گرفت باید دو دستی تقدیمشان کرد. حالا زمین است. تکان که نمی خورد. سر جایش است. سند و قواله فقط کاغذ است.
مهم بی ادبی استاد دانشگاه کلمبیا بود که ما در وبلاگستان با خاک یکسانش کردیم. مرتیکه یهود بی سر و پا. انگار نه انگار که دارد با پرزیدنت ما – که آنهم جوک برای ژاکتش گفتیم آخرش مجبور شد برود از جیب مایه بگذارد کت بخرد- حرف می زند. اینها همان هایی هستند که در دانشگاهشان یک ایرانی را با باطوم می زنند و بعد هم آدم و عالم یک هفته کارشان را کنار می گذارند برود حق دانشجو را بگیرند. این ها همه نژاد پرستند که آن دانشجوی ایرانی را زدند. و گرنه کس دیگری دانشجوی ایرانی را نمی زند.
وقتی دختر نه ساله می تواند به جای عروسک شوهر داری بکند البت که می شود بچه سیزده ساله را هم به پای چوبه دار فرستاد. اصلا این تساوی حقوق که می گویند همین جاست. چه معنی دارد دختر بتواند سیزده سالگی شوهر کند اما نشود پسر را به جرمش در سیزده سالگی نکشت؟ لابد فلانش آنقدر بزرگ شده بود که قاضی مطمین شده که کار کار خودش است. این قضات ما عدالت را از علی آموختند که آن هم زنش نه ساله بود وقتی خودش پانزده سال بیشتر نداشت. لابد که می دانند.
—-
دوستم از ایران آمده. می گوید شک نکن که احمدی نژاد در دور دوم هم انتخاب می شود. بی اختیار یاد سلطه خوک ها افتادم در جمهوری دمکراتیک قلعه حیوانات.

این نوشته در بلوط ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.