سه نکته.

۱. پزشک وبلاگستان یه مطلب تکمیلی خوب در مورد ” قرصهای روز بعد ” نوشتند. امیدوارم صحبت کردنهای ما در وبلاگشهر و انتقال اونها به افراد خارج از این محدوده کوچک و کسانی که نیازمند داشتن این آگاهی ها هستند به بالابردن سطح آگاهی های جنسی و بهداشتی کمک کنه.
نظرات و تجربیات همه کسایی که نظر دادند مفید بود. متشکرم.
۲. دوست عزیزی از ایران از من در موردی سوال کردند. ایشون مدرک لیسانسشون رو از یه دانشگاه دولتی در مرکز گرفتند و الان – با توجه به اینکه ظاهرا هنوز نتایج امتحان فوق لیسانس عمومی اعلام نشده- در امتحان فوق لیسانس دانشگاه آزاد پذیرفته شدند. برنامه ایشون برای ادامه در رده دکترا در یکی از کشورهای امریکا, کانادا یا استرالیا هست. ظاهرا ایشون فقط تا آخر این هفته فرصت دارن که برای ثبت نام در دانشگاه آزاد اقدام کنن. سوالشون این بود که مدرک فوق از دانشگاه آزاد یا سراسری فرقی برای اقدام ایشون برای گرفتن پذیرش دکترا داره یا نه. یعنی مدرک فوق دانشگاه آزاد هم مثل سراسری هست؟
من واقعا تجربه ای در این زمینه ندارم. اما چون ایشون فقط تا آخر این هفته فرصت اقدام دارن خواهش میکنم از کسانی که مطلع هستند , تجربه ای دارند یا به منبعی در این زمینه دست رسی دارن که نظرشون رو بگن. مهمه. ممنون.
۳. دوست عزیزمون سیاه – که اسمشون هم ظاهرا خیلی سکسی هست- از وبلاگ حبه حرفهای روزانه چند روز قبل یه مطلبی نوشتند ( که لینکش هم همین بالا هست) در مورد پذیرش فرزند توسط دوستان بهایی مون و ظاهرا سوالشون این بود که آیا بهایی ها در ایران میتونن بچه پذیرش کنند یا نه. ایمیلی داشتم از یه دوست بهایی خیلی عزیزم که گفته بود در فرمهای پذیرش فرزند در ایران مذهب یکی از بزرگترین چالشهاست و به هیچ عنوان به بهایی ها فرزندی نمیدند. که البته در سرزمینی که بهایی ها حق درس خوندن بعد از دیپلم رو ندارند این نکته عجیب نبود. این دوست من الان سه فرزند از یه کشور آفریقایی رو داره که امسال اولی رو به کالج فرستاده.
۴. جواب قسمت دوم یادتون نره لطفا. مهمه.

این نوشته در بلوط ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.