تقدیر و تشکر

وظیفه خودم میدونم از همین تریبون جهانی و بدینوسیله از تمامی دست اندرکاران وبلاگستان فارسی – بخش سینمایی- نهایت تشکر و قدردانی خودم رو اعلام کنم.
فکر کردید این تریپ روشنفکری و فیلم بازی چقدر منبع به دست دانشجوهای تنبلی مثل من داده؟ خدا بذاره این عشق فیلمهای وبلاگستان رو که من سه واحد از اونها دارم. الهی به حق کوبریک همشون با روح یازده یار اوشن محشور بشن. الهی هرچی نیکول کیدمن میخوان به وصالش برسن. الهی تمام این نازنین های هالیود خودشون نازشون رو تو این دنیا و اون دنیا بخرن.
در هر حال این تکلیف نوشتن ها کلی بهونه بود تا ما بشینیم آرشیو بخونیم و الحق که خیلی هم بدرد خورد. ما هم یه جمله از هر وبلاگ برمیداشیتم میشد دو تا پاراگراف تکلیف هفتگی.
این موجود نازنین , این روح مسلم کوبریک, هم منت گذاشتن و برگه های آخر ترم ما رو نوشت. الهی خود کارمن الکترا بیاد بهت بگه کارتونش رو بکشی. الهی نیکول کیدمن سفارش وبسایتش رو به تو بده. الهی نوه کوبریک بیاد واسه سالگرد بابابزرگش تو رو دعوت کنه. الهی آمین.
تقدیرات ویژه از :
شمال از شمال غربی– آقا خیلی سخت مینویسی. هوای اون بیچاره ای رو که میخواد ترجمه بکنه رو هم داشته باش.
قصه نگفته ماند– مخلصیم.
گردباد. بیشتر سینمایی بنویسید لطفا.
فیلم نوشته ها– هوشنگ گلمکانی
سینما و چند چیز دیگر– این آقای غفوری آذر یه ذره بیشتر باید در مورد فیلمهای خارجی بنویسه!
…..
…..
در هر حال این رشته سر دراز داره. ولی این دفعه اولی بود که من از وبلاگها به عنوان مرجع یه درس غیر تخصصی خودم استفاده کردم و خوب نتیجه داد. خدایشان زیاد کناد!

این نوشته در بلوط ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.