همجنسگرایی! مسئله این است. (۶)

همجنسگرایی! مسئله این است. (۱)
همجنسگرایی! مسئله این است. (۲)
همجنسگرایی! مسئله این است. (۳)
همجنسگرایی! مسئله این است. (۴)
همجنسگرایی! مسئله این است. (۵)
همجنسگراها بی بند و بارن
جرویس به خودش زحمت نداد جواب خدا رو بده. اما به جاش به یه نقطه منفی از زندگی همجنسگراها اشاره کرد که به نظرش درست می اومد.
جرویس: مردان همجنسگرا بی بند و بار تر از مردان دگرجنسگرا نیستن؟
خدا: خوب. این در بهترین حالتش به من اجازه میده که همجسگراهای بی بند و بار رو مجازات کنم نه همشون رو. در واقع خیل از زوجهای همجنس به هم وفادارن مثل دگرجنسها و خیلی هاشون هم بی بند و بارن بازهم مثل دگر جنسگراها.
جرویس: درسته. اما همجنسگراها بی بند و بار تر به نظر میرسن.
خدا: یه دلیل علمی و عملی واسه این قضیه وجود داره پسرم. مردها به طور طبیعی تمایل بیشتری به سکس با غریبه ها دارن. اگه از مردهای دگر جنسگرا در مورد سکس با یه زن جذاب غریبه سوال کنی نود درصدشون به تو نه نمیگن درصورتیکه جواب اکثر زنها منفی هست.
جرویس: جالبه.
خدا: بله. پس میبینی که تو یه رابطه یه زن و مرد, زنها مثل یه ترمز طبیعی واسه مرد و غریزه هاش هستن. اما برای مردهای همجنسگرا این ترمز گم شده. و دیگه تعجبی هم نداره اگه مردها راحت تر از هم دل بکنن و یه جفت دیگه پیدا کنن. این که غیر اخلاقی نیست. این به خاطر این هست که هر مردی با هر عقیده جنسی اگه با این موقعیت رو برو بشه شاید بکنه. رابطه با یه مرد دیگه فقط فرصت بیشتری بهش میده.
جرویس: در هر حال تو خودت گفتی که مردان همجنسگرا بیشتر امکان داره که بی بند و بار بشن. بی بند و باری پسندیده نیست. پس همجنسگراها هم پسندیده و قابل قبول نیستن. درست میگم؟
خدا: پایه این استدلال تو اینه که بی بند و باری از اصلش بده. اما آیا واقعا اینطوره؟
جرویس: نیست؟
خدا: به من بگو چرا هست پسرم؟
( ادامه داره)
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

این نوشته در بلوط ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.