در شهر چه خبر؟

مدتی این مثنوی در شهر چه خبر است تاخیر شد. من هم که خب کلا تعطیلم. اما اگر این اطرافید شاید این لینک‌ها برایتان جالب باشد و حتی بخواهید مرا هم ببینید! من هم که نه کار دارم، نه درس. عاشقیت می‌کنم هرجا که بشود!‌
***********************************
filmfest.jpg
۱. برای خبررسانی این اولی شاید اندکی دیر شده باشد. اما امشب و فردا شب فستیوال فیلم‌های فمینیستی است در دانشگاه دیویس.
اطلاعات بیشتر، زمان نمایش فیلم‌ها و آدرس را اینجا بخوانید یا یک ایمیل به من بزنید بیایم بلندتان کنم!
***********************************
cowmilking.jpg
عکس از اینجا
۲. پیک نیک سالانه دانشگاه دیویس هم همین شنبه هجدهم آپریل است. به قراری این بزرگترین مراسم دانشجویی در تمام آمریکایی شمالی است. توی وبسایتشان نوشته که انتظار صد و بیست و پنج هزار نفر آدم را دارند. اینکه اینهمه آدم را چطور می‌خواهند در شهری به اندازه دیویس جا دهند البته سوال مهمی است که من شنبه جوابش را می‌فهمم. بارهای شهر از ساعت شش صبح باز است و باز هم راویان اخبار می‌گویند که ملت از همان ساعت مست و پاتیل در خیابان‌ها ولویند. مسابقه سگ دوانی و شیر گاو دوشی هم دارند که این دومی باید کلی هیجان‌ انگیز باشد. برای عکاسی از همان کله سحر بیرون خواهم بود. بعد میایم پز دوربین جدیدم را هم می‌دهم.
***********************************
۳. سه‌شنبه هفته بعد یعنی بیست و سوم آپریل سیما شاخساری مهمان دپارتمان مطالعات خاورمیانه دیویس است. عنوان سخنرانی‌اش یک چیز سختی است که من از آن وسط فقط بلاگرانش را فهمیدم. «حکومت گرایی مجازی و سیاست قتل مشروع در زمان جنگ: بلاگرهای خارج‌نشین ایرانی در زمان جنگ» می‌شود ترجمه لغت به لغت عنوانش. حالا اگر بیاید به سخنرانی‌اش همه با هم می‌فهمیم.(شاید البته) خدایش آدم بلاگ‌خوان باشد- اگر نبودید که الان اینجا را نمی‌خواندید- و این این اطراف باشید و نیاید سخنرانی سیما. اطلاعات بیشتر را اینجا بخوانید.
************************************
iraniancom.jpg
۴. این چهارمی را که اصلا مدیونید اگر این اطرافید و نیاید. اولین کنسرت سالانه ایرانین دات کام شنبه هفته بعد در کاخ هنرهای زیبای سن فرانسیکو قرار است برگزار شود. (‌ترجمه Palace of Fine Arts را داشتید؟) فرامرز اصلانی، آرش سبحانی، زیبا شیرازی و صبا امینی‌کیا قرار است برنامه اجرا کنند.
*********************************
سعی می‌کنم این در شهر چه خبر را بیشتر کنم. کلی اتفاقات خوب در این اطراف می‌افتد که زکاتش قسمت کردنش است. این آهنگ هم سه روز است از مغزم بیرون نمی‌رود. ایشالله برود توی و مغز شما هم و قر بیاید.

این نوشته در بلوط ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.