واژن داران جهان متحد شوید!

می‌گن سارا پی‌لین را مک‌کین واسه این انتخاب کرده که رای دهندگان زنی رو که با انتخاب نشدن هیلاری ناامید شدند رو به خودش جلب کنه. ایده خوبی هم هست. همه واژن داران جهان متحد شوید! اصولا تمام کسانی که یک عدد واژن و دو عدد سینه دارند، مثل همند.
دختر هفده ساله پی‌لین حامله است که خوب هیچ ایرادی نداره. عقلش رسیده و رفته داده، اما آدم حرصش می‌گیره از پررویی بقیه جمهوری‌خواه‌ها. امروز یکی می‌گفت که درسته که ما انتظار داریم دختر تا شب ازدواجش سکس نداشته باشه ( و این حرف را یکی از سناتورهای امریکا زد نه آخوندی سر منبر) اما شما ببینید این چقدر قشنگ است که الان این‌ها قرار است با هم ازدواج کنند و بچه را باهم بزرگ کنند و یک خانواده دوست‌داشتی و رویایی درست کنند! ای جان من. من ماندم اگر دختر بایدن مثلا حامله بود الان ناموس ایالات متحده را باد کجاها که نبرده بود.
جنسیت در این انتخابات بیداد می‌کند. درست است که من طرفدار هیلاری نبودم، اما سکسیت بودن این رسانه‌های اینجا را هیچ رقمه نمی‌توان انکار کرد. امروز یک خانم مخالف سقط جنین جمهوری‌خواه تو رادیو می‌گفت که سارا پی‌لین باتوجه به اینکه یک نوزاد نارس ذهنی داره و الان قرار مادربزرگ بشه، بهتره که استعفا بده و بیشتر وقتش رو با خانواده بگذرونه. این خانم خودش معلم بود و مادر سه‌تا بچه.
دیروز یک‌نفر در کنفرانس جمهوری‌خواهان گفت که مک‌کین رو خدا فرستاده! جدیدا خدا چقدر بدسلیقه شده. اون از معجزه‌های هزاره سومش، این هم از نماینده‌هاش. قبلا بهتر عمل می‌کرد
پی‌نوشت:
اسباب‌کشی تمام شد. جابجا شدیم.جای خانه را دوست دارم. یک عدد جویبار داریم جلوی خانه که در واقع پیست مسابقات سرعت اردک‌هاست. صبح‌ و شب هم ندارد. ماییم و صدای اردک. باشد که لااقل بی‌خوابی شبانه باعث شود من برگردم به مرتب نوشتن. دلم برای اینجا تنگ می‌شود دو سه روزی که نمی‌نویسم

این نوشته در بلوط ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.