این لینک‌های کنار اینجا نه در فایرفاکس درست دیده می‌شوند نه در سافاری. رویا گفته که باید همه را دوباره در بلاگ رولینگ وارد کنم. من که آدم این کار نیستم. کسی راه بهتری سراغ ندارد؟
از آن بالایی اگر فارغ شدید یک نفر بیاید به من معنی این جمله را بفهماند :” هردوتا در یک مایه‌اند اما کلا باهم متفاوتند”. اگر فهمیدید بگوید و جاهلی را از نادانی برهانید.
جرم‌شناسی یکی از بهترین کلاس‌هایی بود که من تا به حال داشتم. سیستم پلیس سفید آمریکا واقعا اجرا کننده برده‌داری نوین است. جدای این کلاس من با زنانی که عضو گنگ بوده‌اند هم کار کرده و می‌کنم. بنابراین این سری برنامه رادیوی ملی در مورد گنگ‌های لوس آنجلس را با شوق دنبال می‌کنم. اینکه اف بی آی وارد عمل شده و دارد لوس آنجلس را پاک می کند خیلی هم درست نیست. باید به آمار رو به رشد گنگ‌ها و جرم‌های مربوط به آنها در شهرهای دیگه توجه کرد. اینکه گنگ یه جا از هم پاشیده می‌شود دلیل بر از بین رفتنش نیست.
این هم یک کتاب معروف است که یکی از اعضای سابق گنگی در لوس آنجلس نوشته است. اگر از جنبه تادیب و عبرت آموزی‌اش بگذریم تصویر دست اولی از فضای تولد و تکامل یک گنگ به دست می‌دهد.
از زندگی‌عقبم و شماره کارهای نکرده در لیست هی بیشتر و بیشتر می‌شود.
پی‌نوشت بعد از دیدن پست: دهانمان را مورد عنایت قرار می‌دهد این فارسی ‌نویسی و لینک وارد کردن در مووبل تایپ با سیستم مک.
پی‌نوشت بعد از دل رحمی یک انسان بی‌نظیر در درست کردن لینک‌ها: خدایا این موجود را از ما نگیر.!‌

این نوشته در بلوط ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.