باز هم درخواست

۱. جریان هوا موقع خواب برای سرحال بیدار شدن فردا صبح خیلی موثره. (‌حداقل برای ما دو نفر که تجربه اینطور نشون داده). حالا هوا سرد شده. ما پنجره ها رو می بندیم و بخاری رو روشن می کنیم. این است که صبح ها یک ساعت به هم تعارف می کنیم که نه خواهش می کنم. شما اول بفرمایید دوش بگیرید!
کسی راهی بلده که بشه این رو چاره کرد؟ یعنی وقتی پنجره ها بسته است و بخاری روشن هوا هم اینطور دم کرده نشه؟
۲. من به شدت دلم می خواد برای این جریان فیلترینگ بلاگم کاری بکنم. یه لطفی بکنید و شمایی که ایران تشریف دارید و منت می ذارید و می آیید اینجا رو می خونید به من بگید چطور این کار رو می کنید. یعنی اگه فیلتر شکنی هست (‌که من خودم هنوز نمی دونم چیه) یا از راه دیگه ای استفاده می کنید لطفا کنید و به من هم بگید که من به بقیه خواننده هام بگم.
من خودم به این چند تا راه فکر کردم ولی چون هیچ سابقه ای ندارم و کار آیشون رو نمی دونم امیدوارم شما بگید که کدوم بهتره.
* یک ایمیل لیست درست کنم و مطالب رو با ایمیل بفرستم. ( من خودم در خوندن این ایمیل های بلاگی خیلی تنبلم. شاید همه مثل من نباشند)
* یه دومین دیگه بگیرم و از همه بخوام که لینک رو عوض کنند. ( تضمینی وجود نداره که باز اون فیلتر نشه)
* از وردپرس استفاده کنم که شنیدم فیلتر نمی شه. (‌راستش رفته ام یک دومینی هم گرفتم اما هنوز مرددم که چیکار می خوام بکنم.)
این یه دفعه رو خواهش می کنم در بخش نظرات یا با ایمیل بهم خبر بدید که با سابقه ای که در خوندن وبلاگ های فیلتر شده داشتید به نظرتون کدوم یکی از این راهها بهتره.
من برای تک تک خواننده هام ارزش فوق العاده ای قایلم و می دونم این وقتی که برای خوندن این وبلاگ پیزوری من می گذارند رو به هزار و یک نحو موثر تری می تونند پر کنند اما منت بر سر من میگذارند . این ایمیل هایی خواننده های قدیمی ام – مخصوصا اونها که از فیلتر شکن و اینها هم استفاده نمی کنند- خیلی غصه دارم می کنه.
۳. بنده دیروز کوفته ترکی درست کردم و از اونجا که من قربون این غذاهای ایرانی برم که هرکدوم یه سه چهار ساعتی وقت می گیرن باز هم عملیات درس خوندن انجام نشد. همچنان چشممان به آقا کریمه.
پی نوشت:
در ضمن من برای این حضرات فیلتر کننده به این آدرسfilter@dci.ir نامه نوشتم که چرا وبلاگم فیلتره و اونها گفتن که به دستور مستقیم قوه قضاییه فیلتر شده و باید با اونجا تماس بگیرم یعنی باید شخصا بروم به : خیابان بخارا- جنوب بیمارستان آسیا- دادسرای عمومی و انقلاب تهران-طبقه دوم- دفتر اینترنت قوه قضاییه.
خوب حالا بنده با این آدرس چه کنم؟

این نوشته در بلوط ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.