انتخاب مل گیبسون به عنوان قهرمان این هفته نماز جمعه های ایران

قصه رو حتما تا حالا شنیدید. من میخوام شرط بندی کنم که تا چند روز دیگه از مل گیبسون یه قهرمان ضد اسراییل میسازن. شاید هم واسه دهه فجر دعوتش کنن ایران. حالا اینکه مست بوده به کسی ربطی نداره. اصولا ما به مسائل شخصی مردم کاری نداریم.
صبح جمعه ( بیست و نهم جولای) پلیس لوس آنجلس مل گیبسون رو که مست در حال رانندگی با ” لکسز ۲۰۰۶” اش بوده رو نگه میداره.
سرکار ” جیمز می” ازش میخواد که از ماشین پیاده شه و سوار ماشین پلیس بشه. مل گیبسون هم شروع به فحاشی میکنه و مرتب میگه ” My life is fucked.” پلیس هم بهش اخطار میده که خشونت به خرج نده. وقتی سرکار در ماشین رو باز میکنه و از گیبسون میخواد که سوار ماشین بشه. گیبسون هم کم نمیاره و میگه که من سوار ماشینت نمیشم و بر میگرده طرف ماشین خودش. بعد هم که پلیس میره طرفش و ازش میخواد سوار ماشین بشه گیبسون این کلمات رو میگه” You mother fucker. I am going to fuck you.” و بعد هم میگه من اونقدر پول دارم که همه ” مالیبو” – از سابرب های لوس آنجلس- رو بخرم. و بعد هم تهدید میکنه که با پولش پدر پلیسه رو در میاره.
خوب تا اینجا که حرکات عادی یه آدم مست بوده و سلبرتی و غیر سلبرتی نداره. اما حرفی که گیبسون بعدش میزنه هست که این همه سر وصدا به پا کرده. گیبسون میگه” Fucking Jews. The Jews are responsible for all the war in the world”
و بعد از سرکار می میپرسه که تو هم یهودی هستی و خوب این سرکار هم دست بر قضا یهودی بوده.
سرکار هم بهش اخطار میده که همه اینها با دوربین در حال ضبط شدن هست. گیبسون مست هم این دفعه با همون زبان باز با سرکار می و یه خانوم پلیس که تو ماشین بود حرف میزنه.
در هر حال آخرش گیبسون رو با دست بند میبرن. من گزارش نوشتن بلد نیستم. کل قصه رو اینجا بخونید. البته یه گوگل سرچ کنید ” گیبسون” بهتون هزارتا سایت میده که هر کدوم با یه زبون ماجرا رو نوشتن.
واکنش رسانه ها هنوز ادامه داره. هر چند گیبسون رسما عذر خواهی کرده و این حرفهای ضد یهودش رو شرم آور خونده و اونها رو به گردن مستی انداخته و گفته که من ضد یهود نیستم. اما مثلا شنیدم که ای بی سی فیلماش رو تحریم کرده و باربارا والترز هم گفته که دیگه هیچ فیلمی از گیبسون نمیبینه.
در هر حال از زیدان که مرید رهبر شیعیان جهان و جانم فدای رهبر و فدایی سید علی ساختن. منتظر باشید ببینید از گیبسون تو این هیر و بیر جنگ اسراییل چی میسازن.

این نوشته در بلوط ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.